Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
47 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

Dla mnie ten aktor jest strasznie podobny do House! Robią takie same miny i ma bardzo
podobne spojrzenie!! Ogólnie świetny aktor i bardzo normalny facet sądząc po wywiadach!!

Lana84

Ja miałam dokładnie to samo skojarzenie ! uderzająco podobna mimika twarzy do tego humor ponad przeciętną ;)

daljana

DOKŁADNIE :) a myślałam że tylko mi się tak wydaje

Lana84

Nawet urodził się równo 10 lat po nim ;)

Pontiac

a faktycznie, ale jaja :-) Nie dość że podobni to jeszcze mają w ten sam dzień urodziny i oboje są świetnymi aktorami, grającymi w zajebistych filmach i uwielbiającymi przez innych ludzi !!!!

Lana84

Jest podobieństwo, ale mi z kolei bardziej przypomina Pelle Almqvista z The Hives.

Lana84

Myślałam, że tylko ja widzę to podobieństwo!

Lana84

Już się bałem, że to ze mną jest coś nie tak, ale jak widać wiele osób też tak uważa, że są podobni. ;)

użytkownik usunięty
Lana84

Miałam to samo skojarzenie, podobna mimika, głos, spojrzenie plus nawet rysy twarzy. Peter D. robi naprawdę DUŻE wrażenie. ;)

Lana84

http://besty.pl/2319494 :)

Lana84

Dokładnie ! Poza tym podobieństwem jest też dobrym aktorem. Z ogromną przyjemnością oglądam go w 'Grze o tron', przestałam już nawet zauważać to, że jest tak niewielki. Wielki jest za to swoją grą i urokiem osobistym.

detta_odetta

uwielbiam go w GoT

Lana84

prawdopodobnie tak samo obaj mają syndrom downa.

Lana84

Mi on bardziej przypomina Hugh Grant'a :)

Lana84

Mnie też się właśnie jako Tyrion w GoT kojarzy z House'm. Te miny, ironizowanie, riposty, sprytne pogrywanie z przeciwnikami, inteligencja, oczytanie, to że nikogo się nie słucha ani nikogo nie boi. I faktycznie obydwaj aktorzy mają jakby to samo spojrzenie i wyraz twarzy :D.

Lana84

Miałem takie same odczucia co do niego :)

Lana84

widze, że nie tylko ja tak skojarzyłam ;) podobna mimika twarzy, humor i cięta riposta

Lana84

Angielscy aktorzy tak już mają;-)

Lana84

Podpisuję się pod stwierdzeniem. Cały Hough Laurie. Nawet ten głos:)

Lana84

Zgadzam się absolutnie!!!I stwierdzenie,że jest do Housa podobny jest jak najbardziej komplementem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones