Gary ColeI

Gary Michael Cole

6,7
3 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Cole

Nie jestem nawet jego fanką, ale dziwi mnie to, ze tak malo odób dodalo go do ulu, poniewaz naprawde dobrze wciela sie w grane role. Poza tym ma na koncie pare ładnych ról, wiec... po prostu WOW... Poza tym chcialabym dodac, ze nawet nie widac na ktory m miejscu jest w rankingu...

użytkownik usunięty
Angela4b

niestety jest niedoceniony...

Właśnie, niestety... A gdyby wystąpił w jakimś epizodzie filmu głupiego jak but, zachwycającym tylko swoją głupotą byłby superznany... Albo jesteś dobrym, cenionym ale niedocenianym aktorem, albo sprzedawczykiem znanym z jednej roli, nie umiejącym przedstawić żadnej emocji, ale znanym jak cholera... Gdzie tu sprawiedliwość...?

użytkownik usunięty
Angela4b

Lekka przesada! Zbyt latwo podzialilas albo tak albo tak. Kto niby dla ciebie jest sprzedawczykiem? nie pisz tylko ,ze Stuhr bo zagral w Poklosiu!

Nie, nie na pewno nie miałam na myśli Shtura, bo uważam, że jest bardzo dobrym aktorem. ale wielu aktorów (myślałam akurat o zagranicznych)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones