Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

Ale dziad. Zestarzał się. :( :( :( Dziwną ma skórę na tym zdjęciu.

KeyserSoze

Stwierdzenie "Ale dziad" jest trochę nie taktowne - zestarzał się to fakt, ale taka jest kolej rzeczy. Mogę Ci jedynie życzyć abyś też tak wyglądał w wieku 80 lat.

Ephilleps

Dziękuję, miło z Twojej strony. Nie zasługuję na to.

użytkownik usunięty
KeyserSoze

A jak ma wyglądać w tym wieku? Wg mnie trzyma się bardzo dobrze jak na swój wiek.

nie rozumiem o co chodzi Tobie z tą skórą. Wygląda na skórzaną.

KeyserSoze

Rzeczywiście, jak on mógł się zestarzeć? Ale z Ciebie matoł!!!

KeyserSoze

a co to kurwa ma do rzeczy?? Jak nie wiesz co pisać to najlepiej nie
pisz nic, na tym portalu nie ocenia się zdjęć, bo to nie żadna pieprzona
fotka.pl czy coś w tym rodzaju...

Wincenty_

W pełni popieram!

KeyserSoze

Człowieku czy Ty jesteś normalny? Zobacz ile on ma lat! Jak na dwój wiek to i tak jest w świetnej formie. Oby Mistrz zrobił jeszcze kilka dobrych filmów.

KeyserSoze

Jest piękny! Żebyśmy wszyscy wyglądali tak w jego wieku. Nie mówiąc o sprawności fizycznej i psychicznej.
Nadzwyczajny!!!

KeyserSoze

Dobra rada: nie dziel się z nikim tego typu przemyśleniami!!! Są...nie wiem nawet jak je nazwać?!!! Płytkie?

KeyserSoze

@KRTC
Wiesz ja nie chciałbym, żeby wszyscy w wieku 80 lat wyglądali jak Clint Eastwood - bo oznaczałoby to, że kobiety musiałyby zacząć się golić i zapuścić pisiorka :)

KeyserSoze

Acha i jeszcze takie przemyślenie odnośnie wypowiedzi @KeyserSoze:

Ty debilu

KeyserSoze

Elzenberg powiedział: "Od miernej porcji głupoty poczujesz się nieswój i chory; od potężnej - przyjdziesz do siebie". Informuję - doszłam do siebie! Wycofuje wczorajszą odpowiedź!!!

KeyserSoze

Dzieci Neo buszują w sieci. Bardzo to przykre. Oczywiście to a propos założyciela tematu.

KeyserSoze

Bo zdjęcie jest do bani. Tutaj macie stan aktualny fizys pana
https://www.youtube.com/watch?v=sKIR_293yFg

TangoAndWaltz

https://www.youtube.com/watch?v=Uk-bcf0Ihp4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones