Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

Polećcie mi jakieś dobre filmy, w których występował. Na razie oglądałam tylko Brudnego Harry'ego. Tylko proszę nie westerny, bo nie lubuję w takich gatunkach :)

littlejudas

Honkytonk man, Oszukany, Biały myśliwy czarne serce, Co się wydarzyło w Madison County, Doskonały świat. Na początek tyle chyba starczy ;)

littlejudas

Złoto dla zuchwałych, ucieczka z alcatraz

MannyPacquiao

wielkie dzięki!

użytkownik usunięty
littlejudas

Ja polecam Gran Torino, świetny film :)

littlejudas

Do wyżej wymienionych perełek, dorzuciłabym filmy, które bardzo dobrze mi się oglądało mianowicie Wzgórze Rozdartych Serc, Za Wszelką Cenę, Wyzwanie i Każdy Sposób jest Dobry. Ten ostatni to taki nietypowy gatunek jak na Clinta, komedia, muzyka country, gang motocyklowy, orangutan...oczywiście jak na twardziela przystało mocne uderzenie też jest ;)

a tak swoją drogą, udało sie komuś obejrzeć wszystkie produkcje Clinta? zarówno te, które reżyserował jak i te w których grał. Ja zatrzymałam się na liczbie 36 obejrzanych i 38, które mam jeszcze w planach, długa droga przede mną ale liczę, że we wakacje ta liczba stopnieje ;) Pozdrawiam

Paz_Vega

Ja wlasnie nadrabiam zaleglosci. Jest cala kolekcja filmow Eastwooda - 35 w jednej paczce :) Jeszcze jest serial Rawhide, ktory chce obejrzec, ale nie moge znalezc wszystkich sezonow.

littlejudas

"Tylko dla orłów" - klasyka kina wojennego.

littlejudas

Ja tez nie przepadam za westernami, ale te z udzialem Clinta... :) przekonaj sie - moze na poczatek Bez przebaczenia :)

oxymoron

Powykręcał gatunek po swojemu, jak dla mnie ciekawie, w przeciwieństwie do przeróbek typu mix horror/gore i western, które też gdzieś krążą po orbicie.

littlejudas

Różowy Cadillac z całą pewnością nie jest westernem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones