Christine Baranski

Christine Jane Baranski

8,0
10 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christine Baranski

właśnie jej rola w MAMMA MIA jest genialna to ona razem z Meryl i tą małą grubaską nadają temu musicalowi kolorytu a w szczególnosci Christine (gra Tanye) Donna Rosie i Tanya poprostu THE BEST!!! Podobała mi sie również jej rola w UGLY BETTY ( matka Mata Hartleya) i Obecna rola w serialu THE GOOD WIFE (Diane Lockhart)

londontown

mam dokładnie takie samo zdanie! Jeśli chcesz jeszcze o niej pogadać to pisz na maila: kasiulkagdynia@wp.pl ;)

kasiulkagdynia

hahaha - "jeśli chcesz jeszcze o niej pogadać to pisz na maila".... - no comment! :) o Boooże...
wy chyba nie mata co robic, dzieci??!! ma sa kra!

londontown

małą grubaską? :oo

majek69

osoba przede mną miała na myśli Julie Walters ;D

majek69

też się nad tym zastanawialam .. :D

użytkownik usunięty
Addia

Jeżeli Wam się podobała w 'Mamma' to obejrzyjcie koniecznie serial Cybill, tam po prostu powala na łopatki! :)

londontown

zgadzam się, że ta trójka czyni ten film wyjątkowym ;)

londontown

Wszystko to prawdą jest ;) Widziałam ją w Żonie Idealnej, Mamma Mia (rozrzut ról genialny xD Diane na wakacjach xDDD) oraz Chicago. Za każdym razem drugoplanowa rola, ale bardzo barwna :)

londontown

Btw. ta mała grubaska to Julie Walters, która grała panią Wesley w Harrym Potterze (mamę rudzielców, Rona itd). Jest świetna, bardzo lubię te aktorki, jak również film Mamma Mia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones