PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32169}

Więzy krwi

Bound by Honor
7,9 6 618
ocen
7,9 10 1 6618
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

Świetna historia trójki latynoskich przyjaciół, o tym jak życie potrafi być pogmatwane lecz mimo to rodzina i przyjaciele powinni zawsze trzymać się razem. Vatos Locos ! :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
piotruuusxd

piotrus i tym prostym lecz krótkim zdaniem zaprezentowałeś poziom swej inteligencji :) gratuluje

ocenił(a) film na 1
AlfaCentauri

hoho xD ja rowniez gratuluje rewelacyjnego wyczucia i znajomosci mojej osoby. jesli ten film zasluguje na conajmniej 2, to ja rzeczywiscie nie jestem inteligentny xD

ocenił(a) film na 10
piotruuusxd

no jak widac nie jestes. to jeden w najlepszych filmow jakie ogladalem w zyciu

użytkownik usunięty
kolas88

Zgadzam się w 100%

Po włączeniu filmu spodziewałem latynosów latających z gnatami ze swoim małpim slangiem na ustach.
Tym czasem jest to top10 filmów w swojej tematyce. Film jest cholernie syty i trwa prawie 3 godziny, przy czym w ogóle nie zanudza.

Równoległe prowadzenie kilku wątków z perspektywy wszystkich braci nadaje filmowi niepowtarzalnego klimatu i uroku.
Scenariusz dopracowany pod każdym względem, nie ma kiczowatych czy nierealistycznych ujęć które nie rzadko niszczą dobre scenariusze.
10/10 bez mrugnięcia.

Komentarze Piotrusssssia bez komentarza. Następny lamusek z gimnazjum który naoglądał się "Incepcji" i poczuł się "mONdry" >_>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones