PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250291}

Tydzień kawalerski

The Groomsmen
5,8 1 464
oceny
5,8 10 1 1464
Tydzień kawalerski
powrót do forum filmu Tydzień kawalerski

Uważam, że straciłam czas na jego oglądanie... jestem mniej więcej w wieku bohaterów tego filmu i nie zdarzyło mi się, żebym osobiście lub ktoś z moich znajomych w taki właśnie sposób podchodził do spraw poruszanych tutaj... totalna fantazja... żeby chociaż kończyło się "i żyli długo i szczęśliwie", to możnaby było wrzucić do katalogu "baśnie i bajki" :/
Daję "3", bo doceniam pracę aktorów, ale scenariusz ni w ząb nie zasłużył nawet na "1".

ocenił(a) film na 3
waniliowa

Zgadzam się według mnie nudny film bez wyrazu i na pewno nie podchodzi pod komedię, zapomina się go po kilku dniach.

ocenił(a) film na 6
waniliowa

Bardzo dziecinne ocenianie, gdy weźmie się pod uwagę Twoje słowa: "nie zdarzyło mi się, żebym osobiście lub ktoś z moich znajomych w taki właśnie sposób podchodził do spraw poruszanych tutaj". A tak na boku: zdarzyło Ci się to kiedykolwiek? Wiem, wiem, jestem sarkastyczny. I jeszcze chwilę pobędę a propos "zęba" - wydaje mi się, że ani w ząb nie zrozumiałaś tego - w końcu - prostego filmu. Dlaczego? Może tylko dlatego, że jest to kino mówiące raczej o męskim świecie...

ocenił(a) film na 7
waniliowa

Przecież to nie jest film dla kobiet. One nie rozumiejo. Co widać w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones