PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597098}

Sztuka ścigania się w deszczu

The Art of Racing in the Rain
7,5 9 639
ocen
7,5 10 1 9639
Sztuka ścigania się w deszczu
powrót do forum filmu Sztuka ścigania się w deszczu

Ten film jest najlepszym przykładem, żeby nie sugerować się krytyką ,nie czytać nie analizować zbytnio innych tylko iść na ten film. Sugerowałem się przede wszystkim zwiastunem i po recenzji krytyka to właśnie zwiastun mnie przekonał aby wybrać się, w końcu ryzykowałem tylko stratą czasu, i co? Straty żadnej nie było! Bardzo fajny, wzruszający film o zmaganiach sportowca z życiem i karierą, wszystko widziane i opowiedziane oczami psa. W sam raz, bez dziecinady typu gadający pies cały film. Sceny wyścigów też pokazane w sam raz jak na film, wystarczające (co krytyk zarzucił marną ilość scen, nieprawda!) Polecam, film w sam raz do obejrzenia. Na koniec filmu leci taki przebój, że nie chce się z sali wychodzić :)

ryanss

Ten z deszczem w tytule? ;)

ocenił(a) film na 7
echtom

Have You Ever Seen The Rain - już zapomniałem jaki to jest fajny kawałek. Kiedyś muzyka pop się do czegoś nadawała, nie był to taki chłam jak teraz.

ocenił(a) film na 7
Alex_de_Large

No i faktycznie - bardzo fajny i wartościowy film!

ryanss

Tylko, że krytyk podał własną opinię. Ty robisz to samo. Więc czemu jego mamy nie słuchać, a ciebie tak?

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Broda

A gdzie napisałem, że masz mnie słuchać? Dałem tylko kolejną opinię jakich wiele poniżej, że co do tego filmu krytyk kompletnie nie miał racji z trafnością recenzji. A masz rozum to czytaj i wyciągaj wnioski, słuchaj kogo chcesz.

ryanss

"A gdzie napisałem, że masz mnie słuchać?"
"nie sugerować się krytyką ,nie czytać nie analizować zbytnio innych tylko iść na ten film. "

ocenił(a) film na 9
Leszy2

No dokładnie, czyli napisał, żeby nie kierować się zdaniem innych (w tym jego, można dodać), tylko samemu doświadczyć, obejrzeć. Warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;-)

ocenił(a) film na 10
ryanss

święte słowa, wzruszający film, nic to że nawiny

ocenił(a) film na 4
ryanss

Gratuluję perspektywy.

użytkownik usunięty
ryanss

Oczywiście jest to niewiele wnosząca bajka, ale ogląda się ją bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 8
ryanss

Masz racje film jest super.Wzruszający,zabawny,taki życiowy.Na pewno warto go zobaczyć,nie ma czego żałować,tylko się zachwycać jego pięknem podczas oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones