PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621681}
101
chce zobaczyć

Old Man's War
powrót do forum filmu Old Man's War

Oby wiernie odwzorował książkę bo będzie mega hit. Takie Żołnierze Kosmosu pomazane z Gwiezdną Eskadrą . Polecam wszystkim książkę. Kawał rewelacyjnego Sci-Fiction.

Lantis

chyba nie doczytales do konca bo tak od 2/3cich pierwszej ksiazki robi sie nudno i wtornie

MakoR

Nie zgodzę się, choć pożyczyłem książkę dwóm osobom i obydwie to samo mówiły. Ale dla mnie top bo idealnie trafia w moje gusta.
Nawet polecam drugą część Brygady Duchów, reszty ksiązek z serii The Old's Man War nie wypuszczono w Polsce.

Lantis

No wlasnie, widac malo czytasz i to byla jedna z pierwszych ksiazek. Jakbys wczesniej jak np ja przeczytal setki ksiazek na podobne tematy to bys zauwazyl ze jest tam schemat za schematem, ze autorowi sie skonczyly oryginalne pomysly a ze talentu wybitnego nie ma to bylo nudno. Pierwsza ksiazke napedzala tajemnica i jak ona sie juz rozwiazala to nie zostalo nic do zaoferowania czytelnikowi.
Oczywiscie ksiazke czytalem (a dokladniej sluchalem) w oryginale t.j. po angielsku. 2ga ksiazke wymeczylem na predkosci 1,5x. Pozostale przeczytalem streszczenia i nic nie stracilem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones