PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7972}

Na linii ognia

In the Line of Fire
7,2 25 412
ocen
7,2 10 1 25412
6,7 3
oceny krytyków
Na linii ognia
powrót do forum filmu Na linii ognia

Nic

ocenił(a) film na 5

Trudno się przyczepić z jakiejś strony do filmu, jest zrobiony dobrze i od strony dramatycznej i czysto sensacyjnej. Lecz niestety wydaje się być pusty i sztywny. mimo dobrych chęci i świetnego aktorstwa, jest na tyle suchy, że nie może uzyskać napięcia, a widz odczuwa lekkie znudzenie. 5/10

ocenił(a) film na 3
Misiu

Ja ledwo wytrwałem do końca i gdyby nie grypa może bym szybciej skończy... coś tak Petersenowi Hollwood nie służy, niby to miał być pierwszy lepszy film tego reżysera od czasu świetnego "okrętu" a tutaj takie rozczarowanie, jeśli to miało być 'odbiciem się od dna' to nie chce patrzeć jakie były inne filmy Petersena tworzone w Hollwoodzie.

Scenariusz raził sztucznością, dużo rzeczy można było przewidzieć. Szukam plusów i tylko jeden dialog mi się spodobał:
"Jesteś nieznośny celowo czy też tak Ci wychodzi":)

Clint Eastwood - już jest chyba za stary na role pierwszoplanowe, ale w drugoplanowych jak najbardziej, aktor z klasą. Ogólnie aktorstwo nie zachwycało ale też nie było beznadziejnie denne.

Taki film na jeden raz aby zobaczyć czy Peteresen się rozwija czy też zwija - szkoda że wyszło to drugie.


















Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones