PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7972}

Na linii ognia

In the Line of Fire
7,2 25 412
ocen
7,2 10 1 25412
6,7 3
oceny krytyków
Na linii ognia
powrót do forum filmu Na linii ognia

....... i reszta. Dziś z prawdziwą przyjemnością " odświeżyłem" sobie ten film. Jak zaznaczyłem dla mnie " Na linii ognia" to popis jednego aktora. Kapitalnie zagrał tego psychopatę. Szkoda że aktor z takim potencjałem , z takimi rolami w swoim dorobku ---kończy karierę grając głupka w filmach klasy b jak np. " Red". Mimo upływu lat obraz Petersena broni się. Sprawna realizacja , rewelacyjna muzyka Morricone i niezłe zdjęcia rekompensują momenty przestoju w środku filmu. Emocje gwarantowane. Nota --zasłużona 7

ocenił(a) film na 9
Jaberwoocky1

Oj, RED też był fajnym filmem, tylko całkiem inny gatunek komedia sensacyjna, mało sensu, dużo akcji i gagów. Ale w filmie Na linii... faktycznie pokazał jak może zachowywać się przebiegły psychopata. Ta rola bardziej utkwiła mi w pamięci niż bohaterskiego agenta SS.

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

Bez przesady. To rola szyta pod Malkovicha. Ten aktor fizycznie ma takie predyspozycję, już bardziej stonowane rolę tego aktora zasługują na większy podziw. Oczywiście uwielbiam go w tej roli bo to taka ikoniczna rola jednak ma lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones