PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533795}
5,0 4 524
oceny
5,0 10 1 4524
6,3 3
oceny krytyków
MacGruber
powrót do forum filmu MacGruber

Mam wrażenie że ludzie dający poniżej 5 gwiazdek oglądali zupełnie co innego. Ten film to wielka beczka z kina sensacyjnego lat 80/90. MacGajwery etc. Monty Python też nie wszystkim siada ale to nie znaczy że jest kiczowaty. Ta śmiechowa produkcja ma wiele prze zabawnych scen :) Ten film dokładnie taki miał być! :) Mnie osobiście mega rozbwił wątek zbierania dream teamu. [spoiler] ...chłop przez 1/4 filmu zbiera ekipe a później niechlubnie wszystkich wy""dala w kosmos :) albo jego obsesja odnośnie KFBR 392 :D To taka parodia przecież, nie rozumiem czemu ludzie tego nie czają :) Wg. mnie super film. Kumpel był w kinie na nim w Krakowie, stwierdził że chciał obejrzeć właśnie jakąś głupią komedię tak w ciemno.. Całe kino trzęsło się ze śmiechu w sali z wyświetlanym MacGruberem. Wszyscy mieli polew i o to tu chodziło, nie o efekty specjalne.

użytkownik usunięty
Narcoser

Dokładnie xD Film jak dla mnie rewelacyjny, nie wiem dlaczego ma tak niską ocenę...

ocenił(a) film na 8
Narcoser

Ten film ma podobny problem do Tropic Thunder (Jaj w Tropikach). Wielu ludzi nie dostrzega faktu, że ten film to komedia, przez co trafia na półkę kiczu. Nic bardziej mylnego. Ten film to PARODIA, dodam że jedna z lepszych, jaką widziałem. Może gdyby gagi były bardziej oczywiste, to więcej osób dostrzegłoby komedie, ale to już inna historia

ocenił(a) film na 8
pabulon8_2

Macgruber świetny, ale szczerze mówiąc tropic Thunder średnio mi się podobał, oczywiście oprócz genialnej roli Toma Cruise'a, powinien za nią dostać Oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones