PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 716
ocen
8,0 10 1 393716
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Średniak

ocenił(a) film na 5

Nie leży mi Nolan być może przez egzaltowany styl tego reżysera. Jest w tych jego obrazach coś z masturbacji do lustra, jakiś samozachwyt, który nie idzie w parze z treścią. Może to próby maskowania braku treści.

Film pusty i naiwny, być może stawia ważne pytania, nie wiem, na pewno na nie nie odpowiada niczym prócz naiwności.

Wizualnie - ładny.

pan_stolec

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
grzegorz_cholewa

Kolonizacja planety krążącej wokół czarnej dziury. Był też taki o naprawianiu Słońca, bo gasło. Nie wiem, który głupszy ... :D :D :D

ocenił(a) film na 6
pan_stolec

Tak film ma tyle dziur logicznych i sztucznego, skrzywionego patosu, że chce mi się rzygać, jak go oglądam.
Ojciec opuszczający córkę wygłasza tyrady o tym, jak to dla rodzica ważne jest, aby dziecko czuło się bezpieczne.
Tunel, który wykrzywia czasoprzestrzeń i prawdopodobnie rozbija atomy, ale statek i ludzie oczywiście się trzymają, stal mocniejsza.
Zachowanie bohaterów. Brand leci po skrzynkę, która jest ważniejsza niż nadciągająca fala, która może ją zabić. Niczym z thrillera, w którym bohater wykonuje najgłupsze ruchy, wchodząc pod nóż zabójcy.
I takie sceny są co 5 minut. Ludzie, za co ta średnia 8? 
No ale Nolan nie jest znany z inteligentnych, a sensacyjnych i wizualnie oszałamiających filmów, więc może to ja miałem zbyt wygórowane oczekiwania. 
Fajnie odtworzyli grawitację w statku, to na plus. Aktorzy też grają dobrze. 

ocenił(a) film na 5
pan_stolec

Zgadzam sie. Jeden z najbardziej przereklamowanych filmow.

pan_stolec

Dla mnie też taki film "w miarę" ale bez zachwytów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones