PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469476}

Diuna

Dune
7,7 156 163
oceny
7,7 10 1 156163
7,3 53
oceny krytyków
Diuna
powrót do forum filmu Diuna

Czy tylko ja...

ocenił(a) film na 7

...nie wiedziałam, że "Diuna" kończy się w połowie?? Dopiero po seansie doczytałam, że dopiero za rok wychodzi 2 część. Oszukaństwo!!

ocenił(a) film na 9
malamaxi

Przecież już jak się film zaczyna to pod tytułem masz dopisek PART ONE. Film się kończy w połowie 1 książki. Książek było 6. Ciekawe czy zarobią na 1 tyle żeby im się chciało kontynuować.

ocenił(a) film na 8
Syriinx

Dokładnie, ja też się zdziwiłem na pocztku filmu jak się pokazał napis PART ON. Jakoś mocno się nie interesowałem widziałem zwiastun i plakaty, ale na nich jakoś nie kojaże, aby się pojawiła informacja ze to pierwsza cześć tylko. To mnie troche rozczarowało, na samym początku.

ocenił(a) film na 9
malamaxi

To źle doczytałaś bo część druga wyjdzie najwcześniej za jakieś dwa lata. Na tę chwilę WB i Legendary nie dali zielonego światła na realizację części drugiej, mimo że Villeneuve ma już podobno gotowy scenariusz. Wyniki finansowe na tę chwilę zwiastują jednak, że szanse na powstanie drugiej części są dobre, ale produkcja takiego przedsięwzięcia zajmuje dużo czasu, także jeszcze trochę nam przyjdzie poczekać.

ocenił(a) film na 6
malamaxi

https://www.youtube.com/watch?v=9mvs0pjedRY
Obraz niech sam odpowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones