PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 702
oceny
7,9 10 1 228702
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Karykatura, to za słabe określenie. Wg mnie to jakaś parodia, profanacja i groteska, po prostu intelektualny odmóżdżeniec May i przydupas Taylor zagięli parol na Freda. Nie mówiąc już o przedstawionej w filmie, jako prawie świętej Mary Austin - w końcu takie imię do czegoś zobowiązuje.
To wątpliwe dzieło jest po prostu obrzydliwe, jak można było coś takiego zrobić Fredowi! Rzeczeni "przyjaciele-RODZINA" przedstawili go jako ciotowatego, przestraszonego platfusa, który żeby nie cudowni May i Taylor, nie miałby prawa bytu. Jak można było tak spieprzyć wizerunek rockowego wokalisty wszech czasów! Przecież tych 2 idiotów tylko dzięki Fredowi zdobyło sławę, rozgłos i kasę. Inaczej całe zasrane życie wycieraliby się po byle jakich barach. Fredek był Einsteinem rocka, ikoną, geniuszem i tak należało go przedstawić. Po prostu pokazać prawdę.

Qunabu

Pełna zgoda! Krótko,dosadnie w 100% !

ocenił(a) film na 5
Qunabu

I pomyśleć że film ten zarobił tyle pieniędzy i podobał się tak dużej ilości osób...
Oglądałem chwilę po premierze i jestem zażenowany :( tym obrazem..
Jak młode pokolenie zapamięta F. M. po tym filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones